lek. Elżbieta Sowińska – Nowak

Lekarz psychiatra

Czytaj więcej

 

Maciej Gryc

psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Czytaj więcej
Maciej Gryc. Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych (od 16 roku życia) doświadczających depresji, lęków, kryzysów życiowych, problemów ze snem, nadmiernego stresu, wypalenia zawodowego, problemów w relacjach rodzinnych oraz z innymi ludźmi.

Marcin Pater

psycholog, psychoterapeuta Gestalt w trakcie szkolenia

Czytaj więcej

Marcin Pater, psychoterapeuta Gestalt w trakcie szkolenia. Zajmuje się terapią indywidualną osób dorosłych. Swoją pracę opiera o Kodeks Etyczny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt i poddaje ją stałej superwizji.

Ukończył też studia na kierunku Zarządzanie oraz na kierunku filozoficzno – teologicznym, a także studia podyplomowe z psychologii klinicznej.

Na co dzień w swojej pracy udziela pomocy oraz towarzyszy pacjentom w różnych kryzysach osobistych jak i rodzinnych. Szczególną formą wsparcia obejmuje osoby, które utraciły swoich bliskich. Swój staż odbywał w Hospicjum dla dorosłych, w więzieniu, w domach dziecka, w pogotowiu opiekuńczym, a także szpitalach.

Agnieszka Polańczyk – Ciskał

psycholog, psychoterapeuta

Czytaj więcej

Agnieszka Szeliga

psycholog dziecięcy

Czytaj więcej

Joanna Szczerbaty

psycholog

Czytaj więcej

Psycholog, nauczyciel i pedagog z wieloletnim stażem, autorka książek z serii Psychologia serca.
„Kot w pralce” opowiadająca o traumie żałoby oraz „O aniołku co chciał zostać aniołem stróżem” która jest zbiorem opowiadań o traumach wieku dziecięcego z radami dla rodziców. W przygotowaniu jest książka „ DDA notatki z terapii” oraz „Autobiografia depresji”.
Jej intencją jest pomaganie ludziom dojść do równowagi psychicznej i duchowej, pomoc w przepracowaniu traum z dzieciństwa, wsparcie i pomoc psychologiczna w depresji oraz w problemach dojrzewania. Prowadzi również spotkania grupy wsparcia DDA i DDD. Zajmuje się terapią i profilaktyką uzależnień.
Pomoże Ci rozwiązywać codzienne problemy, w pracy, w związku, rozpoznać przyczyny spadku nastroju, apatii.

Katarzyna Świder

psycholog

Czytaj więcej

Katarzyna Świder  – psycholog. Ukończyła 5 – letnie jednolite studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Śląskim. W trakcie studiów realizowała wolontariat i praktyki na dziennym oddziale psychiatrycznym pracując z osobami z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami psychotycznymi. Odbyła również staż w domu pomocy społecznej gdzie pracowała z osobami z zaburzeniami psychotycznymi i deficytami neuropoznawczymi.

Odbyła także liczne szkolenia w zakresie, m. in. racjonalnej terapii zachowania, interwencji kryzysowej, pracy z pacjentem z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi. Obecnie prowadzi konsultacje psychologiczne dla pacjentów z zaburzeniami adaptacyjnymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, wypaleniem zawodowym. Przyjmuje pacjentów dorosłych. W najbliższej przyszłości planuje rozpocząć szkolenie z psychoterapii w nurcie poznawczo – behawioralnym.

Beata Świstara

psychodietetyk

Czytaj więcej

Psychodietetyk, dyplomowany dietetyk, autorka książki, chemik, certyfikowany keto – coachem, licencjonowany opiekun metody metabolic balance®️. Ukończyła Certyfikowaną Akademię Psychobiologii u dr n.med. Marzanny Radziszewskiej, studia podyplomowe z dietetyki i planowania żywienia, studia podyplomowe z psychodietetyki, studium dietetyki oraz studium pedagogiczne. Obecnie studiuje psychologię.
Od 2012 roku prowadzi poradnię żywieniową Principatus w Rzeszowie a w zawodzie psychodietetyka/dietetyka pracuje od 2008 roku. Prowadzi również kanał na YouTube: https://youtu.be/dlL-NEF3Y2U i stworzyła własną metodę odchudzania: metodę schodkową. Napisała dziennik dla chcących schudnąć świadomie: https://www.poradniaprincipatus.pl/sklep/moja-ksiazka.
Kocha podróże, uwielbia testować kuchnie całego świata, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, uwielbia uczyć się (ale też uczyć tego moich Klientów) o wszelkich formach dbania o swój dobrostan fizyczno – psychiczny.  Kocha taniec oraz wszystko co związane jest z ruchem i energią.

Natalia Wisz

psycholog, specjalista wczesnej interwencji i wczesnego wspomagania rozwoju

Czytaj więcej

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na kierunku Psychologia. Studia podyplomowe kończyła wDolnośląskiej Szkole Wyższej na kierunkuPrzygotowanie Pedagogiczneoraz naUniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunkuWczesna Interwencja i wspomaganie rozwoju dziecka od 0 do 6 roku życia.

Do swojego zawodu podchodzi bardzo poważnie, dlatego też stale się dokształca. Jest praktykiem metody Kid’sSkills oraz I’mProud of you dr Bena Furmana. Specjalizuje się w diagnozie i terapii afazji oraz mutyzmu selektywnego. Skończyła także trzystopniowy kurs Stosowanej Analizy Zachowania.

Przeszła szkolenia z zakresu Centralnych Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego (CAPD) u dzieci, objawów psychosomatycznych u dzieci oraz wspomagania rozwoju komunikacji i wprowadzenia komunikacji zastępczej AAC.

Pozostałe kursy i szkolenia:

        • Interwencje poznawczo-behawioralne w terapii wybranych zaburzeń u dzieci i młodzieży.
        • Interwencje poznawczo-behawioralne w pracy z dzieckiem i nastolatkiem z ADHD.
        • Interwencje poznawczo-behawioralne w pracy z dzieckiem i nastolatkiem w spektrum autyzmu.
Skip to content